Hakkımızda

Firmamız kurulduğu 2004 yılından bugüne kadar gelen iş tecrübesi ve bilgi birikimleri ile iklimlendirme dezenfeksiyon cihaz ve tesisleri üretmektedir.

Taleplere doğru ve zamanında yanıt verebilen yüzlerce tesis üretmiş bir firma olarak, kurmuş olduğumuz sistemlerin, öngörülen projeye uyumluluğunun ve kullanım sürecindeki devamlılığının sağlanması ile ilgili olarak firmamız tam donanımlıdır. 

Evaporatif ürünler, ısıtma-soğutma, havalandırma sistem ve makineleri, havalandırma kanalları, aspiratörler, vantilatörler, toz emiş sistemleri, ısı geri kazanım cihazları, nemlendirme, nem alma cihazları, filtreleme ve araç dezenfeksiyon sistemleri faaliyet alanımızı oluşturmaktadır.

3T Makine olarak; sektördeki gelişmelerle aynı hızda ilerleyebilmek, müşterilerimize yenilikçi ve yüksek kalitede hizmet sunabilmek amacındayız. Kurmuş olduğumuz sistemlerin tam donanımlı bir ekip ile müşteri taleplerine doğru ve zamanında yanıt verebilmesi, satış sonrasında da aynı hizmet kalitesini sunarak sektöründeki örnek model olması her zaman önceliklerimizdendir.