3T Makine Sisleme Sistemleri

3TE MAKİNA TEKNOLOJİK TARIMSAL TURİSTİK YATIRIMLAR

SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Firmamız kurulduğu 2004 yılından bugüne kadar gelen iş tecrübesi ve bilgi birikimleri ile iklimlendirme dezenfeksiyon cihaz ve tesisleri üretmektedir.

Taleplere doğru ve zamanında yanıt verebilen yüzlerce tesis üretmiş bir firma olarak, kurmuş olduğumuz sistemlerin, öngörülen projeye uyumluğunun ve kullanım sürecindeki devamlılığının sağlanması ile ilgili olarak firmamızın tam donanımlı bir kuruluş olduğunu belirtmek isteriz.

Evaporatif ürünler, ısıtma-soğutma,havalandırma sistem ve makineleri, havalandırma kanalları, aspiratörler,vantilatörler,toz emiş sistemleri,ısı geri kazanım cihazları, nemlendirme, nem alma cihazları, filtreleme ve araç dezenfeksiyon sistemleri faaliyet alanımızı oluşturmaktadır.

3T Makine sektördeki gelişmelerle aynı hızda ilerleyebilmek, müşterilerine yenilikçi ve yüksek kalitede hizmet sunabilmek amacındadır Kurmuş olduğu sistemlerin tam donanımlı bir ekip ile müşteri taleplerine doğru ve zamanında yanıt verebilmesi, satış sonrasında da aynı hizmet kalitesini sunarak sektöründeki örmek model olması vizyonudur.