Gün Işığı Aydınlatma Sistemleri

GÜN IŞIĞI AYDINLATMA SİSTEMLERİ

Sunvia® Tube, ev, ofis, depo, fabrika, alışveriş merkezleri, marketler, spor salonları gibi mekanların iç aydınlatmasında, doğal ışığı kullanmanıza imkan veren çözümler sunar.

Kubbe, %90 Yüksek ışık geçirgenliği (ASTM D 1003), 12 kJ/m2 darbe dayanımlı (ISO 180/1A) çok özel malzemeden imal edilmiştir. Yağmurla kendiliğinden temizlenen, kar tutmayan yapısı vardır.

Gün ışığı aydınlatma sistemleri için özel olarak üretilen yansıtıcı kanal, %98 üzeri (%98,5 DIN5036–3, %99 ASTM E–1651) yüksek yansıtma katsayılı, UV dayanımlı, %99.99 gümüş kaplı, %99,85 saflıkta alüminyumdan imal bir malzemedir.

Sunvia Gün Işığı Aydınlatma Sisteminin içine yerleştirilen kit,gün ışığı olmayan akşam ve gece saatlerinde yapay aydınlatma armatürünün devreye girmesini sağlayarak aydınlatmayı sağlar.

Montaj esnasında dönüş zorunluluğu bulunan alanlarda ışığın taşınmasını sağlayan , 90°-45° arasında istenilen her açıya el ile kolayca ayarlanabilen,yüksek yansıtma katsayısı ile ışığın kayıpsız iletilmesini sağlayan parçalardır.

Her çatı eğimine göre imal edilebilen eğimli çatı kaideleri güneye bakmayan cephelerde kubbenin dikey durmasını sağlayarak güneş ışınlarından maksimum faydalanmayı sağlar. Elektrostatik toz boyalı galvaniz sacdan imal edilmektedir.