Duman Tahliye Kapakları

TROKE ISI VE DUMAN TAHLİYE SİSTEMLERİ

TROKE Duman Tahliye Kapakları, Türkiye’deki ilk yerli CE Sertifikalı duman tahliye kapağı olma özelliği taşıyor.

TROKE pnömatik duman tahliye kapağının yapısı “nanojel dolgulu” polikarbon olduğundan ısı iletimi düşüktür. Bu özelliği ile iklimlendirme sistemine ek yük getirmez. Güneşin olumsuz etkilerini binaya yansıtmaz.

EN12101-2 sertifikalı ilk ve tek Türk Malı duman tahliye kapağı TROKE, endüstriyel tesisler, lojistik depolar, ticari binalar, turizm tesisleri, kültür ve spor merkezleri için yangınlara karşı güvenli, mimari açıdan da estetik çözümler sunar.

TROKE ‘ u öne çıkaran özellikler;

EN 12101-2 standartlarına uygun CE belgelidir. Yangın durumunda 140° veya 165 ° açıyla açılan tek kanatlı kapak sistemidir. Tetikleme ünitesi teknolojisi pnömatik (silindir) veya elektrik (24V piston) olabilir. Günlük havalandırma için 230 V veya 24V elektrikli bir piston takılabilir. Opak polikarbonat veya aerojel dolgulu paneller kullanıldığında gözü kamaştırmayan doğal bir aydınlatma sağlanır. Tüm profiller yüksek mukavemetli extrude alüminyum malzemeden oluşur. Ağırlığa ve darbelere dayanıklılığı sertifikalarla kanıtlanmıştır. Yapının rengine uyum sağlayabilmesi için istenilen RAL kodunda boyalı olarak imal edilebilir. Düşük bakım maliyetine sahiptir. Ürünler hiçbir zararlı madde içermez ve geri dönüştürülebilir. Sistem kendinden su drenajı sağlar (self drenaj). Kapakların dışında hiçbir silikon, conta vb. sızdırmazlık elemanları bulunmaz. Bu sayede güneşten etkilenecek hiçbir sızdırmaz eleman malzemesi yoktur. 2x3 metreye kadar olan ölçülerle üretilebilir.

Duman Tahliye Kapağı
Duman Tahliye Kapağı
Duman Tahliye Kapağı